MŁODZIEŻOWE MINIPRZEDSIĘBIORSTWO MK2!!!

MK2 to miniprzedsiębiorstwo, które działało w naszej szkole w roku szkolnym 20219/2020 na podstawie programu Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo. Założyło je 7 dziewczyn z klasy ekonomicznej 1TEG. Zajmowały się produkcją i sprzedażą frotek do włosów. Jak same mówią była to świetna lekcja ekonomii, dzięki której poznały jak prowadzić swój biznes i na nim zarobić. Nagrodą w tym projekcie były oczywiście zyski, czyli realne pieniądze, które dziewczyny same zarobiły dzięki swojej przedsiębiorczości.
I co się okazało? Mimo zdalnej nauki i trudności biznesowych w czasie pandemii koronawirusa, MK2 zakwalifikowało się do e-Finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2020! To kolejny finał miniprzedsiębiorstwa naszej szkoły, w zeszłym roku do Warszawy pojechały dziewczyny z BATO. Teraz MK2 wzięło udział w e-Finale, który odbył się online 2 i 3 czerwca 2020 r. Gratulujemy całemu zespołowi. Opiekunem miniprzedsiębiorstwa była mgr Katarzyna Lalik.

Link do artykułu w Żywiec Super-Nova: https://www.zywiecsupernowa.pl/edukacja-cat/art-miniprzedsiebiorstwo-z-ekonoma-znowu-w-finale,9855#tresc