ZWOLNIENI Z TEORII  w klasie 1c
ZWOLNIENI Z TEORII w klasie 1c
Uczennice klasy 1c Julia Gacek, Weronika Janczy, Aneta Pawlus, ️Julia Rybarska, ️Maja Knapek, Julia Witas, ️Klaudia Walaszek
biorą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie #ZwolnienizTeorii. Opiekunem dziewczyn jest Pani Katarzyna Lalik. Mają za zadanie zorganizować projekt społeczny.
Zastanawiacie się o co chodzi w tym projekcie? Chodzi o to by stworzyć nawet najprostszą inicjatywę, która zmieni twoje otoczenie na lepsze
Dziewczyny stworzyły projekt o nazwie ,,Rototaki", skierowany głównie do uczniów naszej szkoły, poprzez który chcą zorganizować miejsce, gdzie nasi uczniowie będą mogli postawić swój rower w trakcie trwania zajęć lekcyjnych. Umożliwi to naszym uczniom jazdę rowerem do szkoły w ciepłe, letnie dni przez co zadbają o swoją kondycje, zdrowie fizyczne oraz zmniejszą problem zanieczyszczanego powietrza wybierając rower zamiast np. autobus czy samochód.
Aby ukończyć taki projekt społeczny nasze uczennice stworzyły reklamę społeczną i potrzebują 6000 beneficjentów, czyli użytkowników mediów społecznościowych, którzy dowiedzą się jakie pozytywy niesie ze sobą stworzenie takiego miejsca POMÓŻMY im w tym, wyświetlając oraz reagując  na posty, relacje, filmiki dotyczące ich projektu.
Zwracamy się z prośbą o wsparcie dziewczyn i zajrzenie do ich kont na mediach społecznościowych
Brawo dziewczyny za inicjatywę i czekamy na finał projektu