Zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

20 lutego 2018r. w naszej szkole, zostały rozegrane eliminacje do Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza drużyna w fazie grupowej zmierzyła się z zespołami z ZSB-D z Żywca, ZSOiA z Moszczanicy oraz SMS z Żywca i ostatecznie zajęła drugie miejsce w grupie, dające awans do turnieju finałowego. Pierwsze miejsce w grupie zajął bezkonkurencyjny SMS Żywiec.

Turniej finałowy został rozegrany również na naszej hali 23 lutego. W półfinale nasze siatkarki spotkały się z ZSM-E z Żywca i po pięknej walce przegrały. Na pocieszenie zostało zasłużone trzecie miejsce podium, po wygranym meczu z LO Żywiec. W meczu o pierwsze miejsce SMS wysoko pokonał naszego półfinałowego rywala. Kolejność końcowa turnieju :