3 miejsce koszykarek Ekonoma!
W dniu 5 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych odbyły się zawody powiatowe w piłkę koszykową dziewcząt szkół licealnych. ZSE-G reprezentowały następujące uczennice:
1. Ćwikowska Zuzanna 1tr
2. Kupczak Kamila 1tr
3. Zuziak Karolina 1tr
4. Jekiełek Anastazja 1 tr
5. Orzeł Patrycja 1tg
6. Szlęk Patrycja 1l
7. Waliczek Aleksandra 1l
8. Kurnik Martyna 1l
9. Górna Patrycja 1w
10. Marcjasz Oliwia 3tl
Rezerwa: 
Błachut Martyna 1tg
Czul Dorota 3tl
W pierwszym meczu nasze koszykarki musiały zmierzyć się z ZSM-E w Żywcu. Przeciwnik był mocny i ostatecznie nasze dziewczyny przegrały mecz z wynikiem 11:31. Tym samym pozostało im walczyć o 3 miejsce z ZSBD w Żywcu. W tym meczu nasza reprezentacja pokonała rywalki 24:4 zajmując ostatecznie 3 miejsce. Najlepiej punktująca zawodniczką naszej drużyny była Orzeł Patrycja. Drużynę przygotowała do zawodów mgr Joanna Skowron.
Gratulujemy wyniku.