Konkurs

Konkurs "Wielkanocne Stoły"

Na zaproszenie Wójta Gminy Czernichów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tradycyjnym Konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich.
Tematem konkursu były potrawy związane ze świętami Wielkiej Nocy oraz tradycyjne wielkanocne dekoracje.
Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu reprezentowali - dyrektor Adam Zoń wraz z nauczycielami - Jolantą Graczek i Barbara Słonka-Gibas oraz przedstawicielami uczniów - byli to: Anna Kazubek i Marcin Suchy z klasy 4g technikum żywienia i usług gastronomicznych.
Panie z lokalnych Kół KGW  jak zwykle  stanęły na wysokości zadania przygotowując znakomite potrawy, ciasta, wędliny i piękne dekoracje. Gratulujemy wszystkim Członkiniom Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Czernichów a pani Wójt Barbarze Kos-Harat dziękujemy za zaproszenie.